O nas

Firma Trans-Pal powstała w 1991 roku. Początkowo profil naszej działalności ukierunkowany był na usługi transportowe. Jednocześnie uruchamialiśmy produkcję palet. Z czasem firma sukcesywnie rozwinęła się w tym kierunku, wdrażając nowoczesną linię produkującą palety drewniane.

Obecnie firma Trans-Pal to jeden z większych producentów palet w regionie. Dzięki wysoko zautomatyzowanym liniom produkcyjnym i najwyższej jakości produktom i usługom jesteśmy dziś licencjonowanym producentem palet EPAL na rynek polski i zagraniczny.

Posiadamy zaawansowany technologicznie park maszynowy, składający się z dwóch nowoczesnych linii produkcyjnych do zbijania palet: IM-HARD1000 oraz VECTOR. Posiadamy również 2 suszarnie do palet o łącznym, jednorazowym wsadzie 5 tys. sztuk.

W naszej ofercie oprócz palet EPAL znajdziecie Państwo również palety: przemysłowe i jednorazowe. Ponadto specjalizujemy się w produkcji tarcicy i więźby dachowej.

Jesteśmy mobilni, posiadamy własny transport. W razie potrzeby możemy zorganizować również dodatkowy. Naszymi atutami są przede wszystkim: jakość produktów, elastyczność i dbałość o terminowość dostaw.

Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Ciągle zdobywamy nowe doświadczenia, szkolimy się i rozwijamy. Nasze wieloletnie doświadczenie i duża znajomości branży drzewnej owocują wieloma propozycjami z rynków polskich i zagranicznych.

Od lat dokładamy wszelkich starań, aby każda współpraca przynosiła satysfakcję naszym kontrahentom i rozwijała nas, jako firmę. Każdy kolejny certyfikat oraz spływające pozytywne rekomendacje są tego najlepszym potwierdzeniem. Korzystając z naszej oferty zyskujecie Państwo solidnego partnera w biznesie.

Zapraszamy do współpracy!